Bir Erkeği Kendinize Nasıl Aşık Edersiniz ?

Öncelikle bir erkeğin dikkatini çekmek her şeyden önce kendinize güvenmeniz ve kişiliğinizi olduğu gibi ortaya koyabilmenizle ilgilidir. 

Kendiniz olmalısınız ; Sağlam bir ilişki kurabilmenin öncelikli kuralı kendiniz olabilmekle alakalıdır. Eğer sahte iseniz, bir erkeği kendinize aşık edebilmenizin önemi yoktur çünkü aslında aşık olduğu kişi siz olmayacaksınızdır. Bu yüzden ne olursa olsun, kendiniz olun. Olduğunuz gibi görünüp olduğunuz gibi davranın.

Dış görünümünüze özen göstermek  ; Bir erkeğe çekici görünmek istiyorsanız, dış görünümünüze özen göstermelisiniz üzerinize yakışan içinde kendinizi keyifli hissettiğinizi düşündüğünüz kıyafetlerinizi tercih edebilirsiniz, bakımlı olmalı ve en güzel gülümsemenizi eksik etmemeniz işe yarayacaktır. Tüm bunlar öncelikle kendinize olan güveninizin artmasını sağlayacak ve sizin çekici görünmenize fayda sağlayacaktır.

Erkekleri Dinlemelisiniz ; Erkekler kendileri hakkında konuşmayı severler ve bunu yaparken kendilerini dinleyen kadınların çekici olduğunu düşünürler. Yani bir erkeği etkilemeye çalıştığınızda konuşmaktan çok dinlemeye dikkat etmelisiniz. 

Hoş bir tavır takının ; Erkeklerin neşeli kadınları daha çok sevdiklerini galiba bilmeyenimiz yoktur. Hiçbir erkek negatif olan bir bayanla vakit geçirmek istemez. Her şeye iyi tarafından bakın. İyi tavır takınan, olumlu ve ılımlı bir insan herkes tarafından ilgi ve sevgiyle karşılanır.

Karşı tarafa zarif görünün ; Tüm herkesin karizması ve zarif bir yanı vardır. Elbette deli olduğunuz adamın etrafındayken bunu ortaya koymanız zor olabilir ama dilinizin dolanması ya da bacaklarınızın titremesine engel olmak zorundasınız. Onun karşınıza özgüveniniz ile çıkın ki etkileme şansınız olsun.

Devamı yakında… 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir