‘Dream Of Woman’ İnternet Sitesi Bilgilendirme Yazısı

www.dreamofwoman.com internet sitemize hoş geldiniz !

Öncelikle sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.
‘Dream Of Woman’ isimli internet sitemizde yer alan bilgi,belge ve içerikler, sadece eğitici nitelikte genel bir bilgi oluşması amacıyla hazırlanmıştır.

Özellikle sağlık konusunda oluşturduğumuz içerikler herhangi bir tedavi amaçlı bilgi özelliği taşımamaktadır. Kendinizde oluşan hastalık veya sağlık durumunda mutlaka hekim kontrolü altında bir tedavi sürecine başlanılması gerektiğini unutmayınız.

www.dreamofwoman.com internet sitemizin ziyaretçisi yada kullanıcısı, internet sitesine verdiği tüm bilgilerin doğruluğundan ve siteyi kullanımından dolayı doğabilecek risklerden sorumludur.

‘Dream Of Woman’ ailesi olarak bu sitede yer alan bilgilerin yada herhangi bir içeriğin doğruluğuna veya yararına güvenilmesi dahil olmak üzere burada yer alan bilgilerin kullanımıyla ilgili riskleri değerlendirmeniz ve tüm riskleri göz önünde bulundurmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Bu yazı siz değerli okuyucularımıza sitemizde yayınlanan içerikler ve haberler hakkında oluşabilcek olumsuzluklar için tarafımızın sorumlu tutulmaması amacı ile hazırlanan uyarı niteliğinde bir yazıdır.
Anlayışınız için teşekkür eder sizlere sağlıklı,mutlu,huzurlu bir hayat geçirmenizi dileriz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir