Esra Erol Tarihe Geçti! O Kampanyaya Büyük Destek!

Sadece Türkiye’de değil dünyanın dört bir yanında ihtiyaç sahiplerini yalnız bırakmayan Kızılay, 150. Kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında ünlü programcı ve sunucu Esra Erol işbirliği ve MEB’in de desteğiyle ‘Kolide Ne Var?’ kampanyasını başlattı. 

Türk Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık’ın hafta içi her gün atv ekranlarında yayınlanan “Esra Erol’da”  da konuk olduğu canlı yayında Esra Erol, destek için seyircisine çağrıda bulunarak kampanyaya destek çağrısında bulundu, “Esra Erol’da” izleyicileri 10 dakika içerisinde 50.000 sms atarak 500.000 TL bağışta bulundular.

Kampanya İçin Bağış Yöntemleri

Kampanyaya bireysel olarak destek vermek isteyenler ‘KOLİ’ yazıp 2868’e 1 sms atarak 10 TL bağışta bulunabilecek. Mont, ayakkabı, kazak, çanta, ayakkabı, bot, pantolon gibi giysi ile çocukların ağız ve diş sağlığına yönelik diş fırçası, diş macunu bağışında bulunmak isteyen kurumsal bağışçı firmalar da Kızılay’ın 168 çağrı merkezine başvuruda bulunabilecek.

Kolide Ne Var? Kampanyasına öğrenciler adına başvurmak isteyen köy okulları ise Kolide Ne Var? Kampanya Hattı 0545 8506585’ne başvuracak.

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve bağış kanallarına www.kizilay.org.tr ‘ adresinden ulaşılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir